Vyberte stránku

Ceny a způsoby přepravy

PPL BALÍKY

PPL přepravuje balíky do 50 kg v rámci České republiky. Doručení je následující den od podání balíku, a to mezi 8,00 – 18,00 hod. Komunikace mezi přepravní službou PPL a příjemcem zahrnuje SMS a e-mailovou komunikaci, kdy vás informuje ohledně doby dodání. Pokud vám nevyhovuje daný čas, máte možnost změny dispozic doručení prostřednictvím on-line nebo zákaznického servisu PPL. Pokud jste zvolili platbu dobírkou, je možné u řidiče zaplatit platební kartou nebo hotově. Pokud chcete znát bližší informace ohledně Vašeho balíku, můžete ho sledovat na www.ppl.cz, kde zadáte pouze číslo balíku. Po zadání čísla balíku, se Vám zobrazí, kde se právě Váš balík nachází a v jakém termínu bude doručen.

Cena přepravy při platbě předem na účet: 129 Kč vč. DPH.
Cena přepravy při platbě dobírkou: 129 Kč + 40 Kč (doběrečné) vč. DPH
Cena přepravy při objednávce nad 1 500 Kč vč.DPH je ZDARMA.
Cena přepravy při objednávce nad 1 500 Kč a platbě na dobírku: 40 Kč vč.DPH

Základní dvoubarevná varianta na délku

Balík Do rukyBALÍK DO RUKY

Česká pošta Vám doručí balík přímo do rukou adresáta na určenou adresu v ČR, a to již následující pracovní den, po podání objednávky a jejího potvrzení. V den expedované zásilky zákazník obdrží sms zprávu nebo e-mail, kde bude informován o pohybu zásilky, včetně čísla balíku, který můžete sledovat on-line www.postaonline.cz/trackandtrace/-/zasilka nebo www.ceskaposta.cz. Pokud nebudete zastižen na dané adrese, bude zásilka uložena a připravena k vyzvednutí na nejbližší poště Vašeho bydliště max.7 dnů. Tuto dobu je možné prodloužit až na 15 dnů.

Cena přepravy při platbě předem na účet: 99 Kč vč. DPH
Cena přepravy při platbě dobírkou: 99 Kč + 40 Kč (doběrečné) vč.DPH
Cena přepravy při objednávce nad 1 500 Kč vč. DPH je ZDARMA
Cena přepravy při objednávce nad 1 500 Kč a platbě na dobírku: 40 Kč vč.DPH

Balík Na poÅ¡tuBALÍK NA POŠTU
Doručení balíku na vámi vybranou poštu následující pracovní den po podání objednávky a jejího potvrzení.
Výhody Balíku na poštu, adresát nemusí být v určitý čas na určitém místě a zásilku si tak může vyzvednout na své poště, kde balík bude připraven k odběru, a to 7 dnů nebo po prodloužení až 15 dnů. Příjemce je informován prostřednictví sms nebo e-mailem v den podání nebo v okamžiku uložení balíku na poště. Balík je možné sledovat na stránkách on-line www.ceskaposta.cz. Při vyzvednutí je nutné se prokázat dokladem totožnosti a podat číslo zásilky.

Cena přepravy při platbě předem na účet: 99 Kč vč. DPH
Cena přepravy při platbě dobírkou: 99 Kč + 40 Kč (doběrečné) vč.DPH
Cena přepravy při objednávce nad 1 500 Kč vč. DPH je ZDARMA
Cena přepravy při objednávce nad 1 500 Kč a platbě na dobírku: 40 Kč vč.DPH

Balík Na poÅ¡tuBALÍK DO BALÍKOVNY

Vyzvednutí balíku v síti Balíkoven v ČR s rychlejším odbavením a možností platby kartou.
O doručení vás bude česká pošta informovat e-mailem již den expedice po podání objednávky a jejího potvrzení. Zásilka bude uložena a připravena k vyzvednutí na přepážkách pošt s názvem Balíkovna či v balíkovně.
Seznam všech balíkoven naleznete on-line na https://www.postaonline.cz/cs/vyhledat-pobocku/-/postoffice/search/Bal%C3%ADkovny. Také uschováno 7 dní s možností prodloužení na 15 dní.
K vyzvednutí zásilce stačí jméno a kód, který obdržíte sms nebo e-mailem. Pokud nebudete mít čas, může zásilku za vás vyzvednout někdo jiný. Není zapotřebí doklad totožnosti.  

Osobní odběr (výdejní místo)

Osobní odběr je zdarma. Adresa výdejního místa: Textilní 1720/2, 400 01 Ústí nad Labem. (bývalá Vlnola Předlice)

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Po úspěšném dokončení platby kartou či platbě v hotovosti je zákazníkovy odeslán email s účtenkou v elektronické podobě (PDF).