Vyberte stránku
Rodinná firma SAMPI nabízí několik značek pracovních oděvů, rukavic, obuvi a ochranných pomůcek. Oděvy a obuv pro různé druhy oborů. Své místo u nás najdou stavební firmy, řemeslníci, doprava a logistika, průmysl, zemědělství i zahradnictví. Nezapomínáme na hygienické prostředí jako je zdravotnictví nebo gastro.

Nabízíme šití na zakázku navrženo a vyrobeno v České republice.

V případě zájmu, máme pro vás reprezentaci pracovních oděvů a ochranných pomůcek u nás na firmě nebo přímo ve Vaší firmě. Ukážeme vám například správné používání tělového postroje, zařízení na zachycení pádu nebo si můžete sami prohlédnout a vyzkoušet oděvy i pomůcky od firmy Delta Plus přímo na sobě.

Pokud by se stalo, že nenajdete co hledáte, náš zkušený tým, který se několik let pohybuje v prostředí nejen pracovních oděvů vám pomůže najít, co vám v naší nabídce chybí.

Produkty zkoušíme sami na sobě a také ve firmách, kde parta zájemců vše testuje s námi. Nenecháváme nic náhodě, chceme, aby jsme vám nabízeli kvalitní zboží za dobrou cenu. Co je drahé nemusí být nejlepší, a co je levné, nemusí být nejhorší.

K nabídce patří:

  • sestavení individuální cenové nabídky
  • množstevní slevy
  • potisky a výšivky loga Vaší firmy
  • zapůjčení vzorků Vámi vybraných produktů
  • prezentaci zdarma
  • uplatnění náhradního plnění

ale hlavně, zkušenosti, individuální přístup, komunikaci, spolehlivost a ochotu se o vás a váš pracovní tým postarat, aby se v oděvech a pomůckách cítili co nejlépe.

Chráníme vše, co je důležité.